| anonim_4396 a întrebat:

Am postate pe blogspot 11 articole şi mi-am dat seama ca WordPress este mult mai bun decat blogspot.

Daca o sa imi mut toate articolele de pe blogspot pe WordPress o sa ii deranjeze pe cititorii mei?

As dori tare mult sa ma mut pe WordPress.

Cum imi pot muta articolele direct?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| fyndtnydt7u a răspuns:

Pe cititorii tăi nu ar trebui să îi deranjeze. Nu uita că trebuie să îi anunți în legătură cu acest fapt. Din păcate nu există un mod direct prin care să îți muți articolele, dar copy și paste ar putea face o treabă bună. Succes în continuare!