| User9006 a întrebat:

Am primit acest mesaj de la Paysafecard pentru verificarea identitatii :" puteți să ne trimiteți pe e-mail o factură de utilități pe numele unuia dintre părinți, împreună cu o copie a actului de identitate al acestui părinte, precum și o scrisoare cu dată și semnătură de la acesta din care să reiasă că dumneavoastră locuiți la acea adresă." Ce trebuie sa scriu in acea scrisoare? Cum sa o fac?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Această scrisoare trebuie emisă de părinți și să conțină exact aceasta.