| Madutselllll a întrebat:

Am primit acum cateva zile un raspuns cu decorarea, camerei, si as vrea sa trag la inprimanta, poze, care? Ma putetii ajuta, poate fi cu orice, inimioare, vedete, fete zambitoare, un hobby, orice:*, cele maii spectaculoase, au parte de o funda

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Găsești o mulțime de poze interesante, artistice pe site-urile:
www.favim.com, www.weheartit.com, www.piccsy.com, www.deviantart.com; tot ce trebuie să faci este să scrii în câmpul „Search images" ceea ce te interesează.
De exemplu, hearts (inimi) : http://weheartit.com/search?utf8=%E2%9C%93&query=hearts.
Și am găsit 1321 de imagini.
Baftă!