| Madutselllll a întrebat:

Datimii, idei ca vreau samii decorez camera, si nu stiu, ca idee, as avea sa scot la imprimanta, cateva poze, da nu stiu care, idei, ceva poate sa fie cu o vedeta, scrisul, fete zambitoare, cele maii faine, frumoase, primesc funda:*, pup.

3 răspunsuri:
| mishuzuchan a răspuns:

^^ ai putea descarca fete zambitoare sau ai putea descarca poze cu florile tale preferata sau daca ai talent ai putea incerca sa pictezi tu ceva sau sa decupezi diferite chestii din reviste sau sa iei o bucata de poilistiren sal lipesti pe perete si pe el sati lipesti pozele la prieteni iubiti membrii ai familiei idolul tau etc etc sper ca ti-am fost de ajutor ^^ pup

| Prajituraa a răspuns:

Iti sugerez daca redecorezi sa o faci cu bun gust si finut! Nu scrisuri, vedete sau prostii de genul, dar fiecare cu gusturile lui! happy
Scrie pe google: bedrooms design for teenage / girls si gasesti destule care sa arate bine happy

| Madutselllll explică:

Da puppy dog eyes, dar samii datii voii pozepuppy dog eyes, misguzuchan, am facut cu polistirenul chiar acum cateva zile, si este foarte frumospuppy dog eyes