| Eric01 a întrebat:

Am primit o invitatie pe facebook,cum pot sa devin membru in acel grup, pentru ca nu gasesc unde sa o salvez? Cum pot sa devin membru si sa ma salvez in grupul respectiv?

4 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Nu e nevoie de confirmare la grupuri ce ai primit tu e doar notificare ca ai fost adaugat la grup. Daca e pagina e alta treaba.

| MrAlex a răspuns:

Dai accept la invitatie..si cand cineva va posta in grupul respectiv vei primii cine si ce a postatwinking

Răspuns utilizator avertizat