| Bizau_Rodica_1996 a întrebat:

Am primit o lampa din Germania si am inceput sa o folosesc azi... dupa cam o ora mi s-a stins lampa si neoanele nu sunt arse... oare de ce nu mi se mai aprinde?

4 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Bun e posibil ca fi ar butonul de parindere la ea, sunt facute la norma peste tot as ase face la fuga happy
ori are vreun contact imperfect de la priza ori de la firul de aalimentare incerca sa o pui in alta priza sa vezi daca se aprinde happy
iar daca nu sar pute sa fie din ea un fir intrerupt ori sa fi ars ceva important in ea.

| Bizau_Rodica_1996 explică:

Si cum pot sa o desfac sa vad ce sa strucat...am incercat dar nu merge, am incercat si alta priza si tot la fel ii, am schimbat si neoanele intre ele si tot nu merge sad

| Bizau_Rodica_1996 explică:

Credeam ca nemtii fac lucruri de calitate, dar mam inselat, nu mam așteptat sa mi se intample asa ceva, sunt total dezamăgită, nu stiu ce sa-i mai fac.

| darrio2007 a răspuns (pentru Bizau_Rodica_1996):

Uite-te mai bine dedesubtul ei.Sa nu cumva sa scrie Made in China.Si pe la ei au intrat chinezii.