| EugenEB a întrebat:

Am primit un dvd cu Overwatch de la cineva si vreau sa stiu daca dupa ce bag dvd-ul, insalez jocul si imi fac cont, pot juca.
In interior are lipit un sticker pe care scrie Overwatch Origin Key, dar a fost folosit.
Vreau sa stiu daca pot juca fara codul acela deoarece am vazut pe Youtube ca nu trebuie sa introduci nici un cod, insalezi jocul, faci cont si poti juca.
DVD key-ul acela este cumva pentru skinuri si alte chestii pentru alte jocuri de la Blizzard? Deoarece vad ca scrie pe carcasa Continut Origins Edition.
Eu vreau doar sa il joc

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Nu il poti folosi, ai nevoie de cd-key sa iti faci cont.