| Lady.Love a întrebat:

Am pus mai inainte o intrebare...si am primit cateva raspunsuri doar ca nu prea s-a inteles problema mea. Nu marimea ferestrelor pe care le deschid e problema, ca stiu ca se pot mici, doar ca nu ma ajuta cu nimic asta, problema e ca scrisul e prea mare. big grin

Intrebarea era:
Am o mica problema. Imaginea la monitor imi este foarte mare...si daca deschid o fereastra la mess cand vorbesc cu cineva imi ocupa aproape tot monitoru. Cum fac sa o micesc? M-am uitat la proprietati, dar e setat la normal (la font size)...mai mic de atat nu se poate.
Ce pot sa fac?
Dau fundita pentru raspunsul care ma va ajuta!
Merci.

Răspuns Câştigător
| anonimee a răspuns:

Pai dai click dreapta=>propiets=>setings si acolo este de la Less la More cat de mari sa fie folderele si ecranubig grin

sper ca te-am ajutat:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca am inteles, deci, pe monitor sunt niste butoane, de acolo setezi cat de mare/mic sa fie ectanulwinking

bafta:X!