| dAnA_7476 a întrebat:

Am salvat cateva teme de pe //www.zedge.net in calculator, mai exact in Mozilla Firefox.Problema mea este:cum pot sa bag aceste teme in telefonul meu prin cablul USB.Mentionez ca nu pot muta temele in alt folder.Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Vooortex a răspuns:

Buna. Temele le bagi in telefon, conectand cablul usb si ruland driveru de la usb pe care l-ai instalat in pc. Cand ai cumparat usb-ul de la magazin, trebuie sa primesti o data cu el un cd cu driveru' lui. Il instalezi in pc apoi poti transfera temele in telefon.

Merit funda?