| Ciresikaaa a întrebat:

Am Samsung Galaxy Ace si nu-mi recunoaste cartela crying ce sa fac? am scos azi cartela din el si acum nu mi-o recunoaste sad va rog mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| beastboy84 a răspuns:

Doar cartela ta nu o recunoaste(adica de pe reteau pe care esti)sau nici un fel de cartela?/ Ca am avut si u un Nokia N73 care tot asa nu mai recunostea cartela si am fost la un service GSM si mi-au ridicat in 30 clemele alea cu care face contact artela ca au spus ca la cat am fatait cartela s-au lasat clemele mai jos. asa ca te sfatuiesc sa mergi la un GSM sa nu dea Domnu sa incerci sa le faci ca poate le rupi...