| udisteanuteodora a întrebat:

Am Samsung s3 neo. Vreau sa imi descarc muzica pe telefon, dar nu stiu cum. Cine poate sa imi spuna detaliat cum se face? Nu vreau sa folosesc aplicatii cu muzica, sau sa dau vreun ban. E ceva cu googlelul parca.

Răspuns Câştigător
| 393Dan a răspuns:

Accesezi "play story", cauti "download music mp3", il descarci, intri in aplicatie si iti cauti cantecul dupa denumire sau dupa compozitor; dai click pe cantec ca sa-l auzi si acolo vei avea optiunea "download" sa-ti descarci cantecul pe telefon.