| amtotcevreau a întrebat:

Am sanse sa decodez un iphone 4 in Romania (din Germania)? cand? cat costa?

4 răspunsuri:
| Moncherie a răspuns:

Ei bine, prietenei mele ca sa-si decodeze telefonul (Nokia lumia) tot din Germania, i-au cerut 100 de euro. In concluzie, se poate, dar te cam arde la buzunar

| cristiiiiiii a răspuns:

Ooo este foarte scump sa decodezi un iphone. cu cat telefonul este mai nou si mai performant cu atat decodarea costa mai mult

| Resurrection a răspuns:

Asta e enervant la un iphone, faptul ca are pret ridicat la decodare cam intre 50/100 euro.

| amtotcevreau explică (pentru Resurrection):

Dar unde l-as putea decoda... ca am banii respectivi?