| ana_7298 a întrebat:

Am si eu bichon frise de un an. In ultimul timp ii curg ochii, iar blana din partea de jos a ochilor este colorata din cauza asta. Imi puteti spune din ce cauza ii curg ochii si cum as outea sa-l tratez?

1 răspuns:
| Maria_Deny_1997 a răspuns:

Hey! Imi pare rau pentru el, am si eu un Bichon si lui ii curgeau ochisori...Dar este o crema speciala pentru asa ceva.Iar cu parul colorat o rezolvi spalandul cu apa calduta si si va duce.Acesta este un tratament care trebuie aplicat vreo 2 saptamani. Fundita?