| MimiPopescu a întrebat:

Am si eu cateva doleante cu privire la TPU. Nu sunt utilizator de multa vreme dar as vrea sa imi exprim parerea ce va fi la sfarsit concentrata intr-o intrebare:
1. Nu sunt de acord cu intrebarile legate de teme. De ce ai vrea sa faci tema unuia care nu a deschis o carte? Nu esti un pic fraier? Sunt de acord cu lamuritul dar vi se pare corect o intrebare de genu',, Imi faceti o compunere?"
2. Sunt absurde intrebarile in legatura cu relatiile pustoaicelor de 10 ani, tinere si nelinistite. Frate, serialul ala are 4000 de episoade. Haideti sa nu il continuam.
3. E jenant sa pui o intrebare de genul,, Voi ce culoare aveti la ciorapi?" Eu ma simt jignita de aceste intrebari. Sunt puerile.
4. Ar trebui facuta o categorie doar pentru,, gameri". Am vazut intrebari legate de jocuri puse cu mult timp ce nu isi gasesc raspunsul si aceste intrebari sunt foarte frecvente. Ar trebui sa fie ajutati intr-un fel.
5. Ar trebui facuta o categorie pentru comicuri. Sunt oameni foarte talentati care merita asta.
Si acum sa pun si intrebarea pentru a respecta tematica site-ului. Oare cer prea mult si nu se poate face nimic?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| ArexuDeea a răspuns:

Nu te supara dar daca nu iti place site-ul asa cum este fa-ti tu unul sunt unii care respecte aceste reguli dar sunt si multi care nu se comporta frumos pe site dar nu avem ce face pentru ca oricine poate avea cont

| κλάους a răspuns:

1. E adevarat. dar ce sa faci? Intrebarile astea sunt pe site pentru a lua funda mai repede. Si na, astia care pun teme pe site ori cum iau avertisment
2.Suntem in secolul 21. Fetele is pierd virginitatea la 9-10 ani din intamplari "necunoscute". Incep sa se sarute de la 10 ani si sa creada ca "Iubesc",
3.Si eu ma simt jignit... e o chestie putin privata nu? Ce ii intereseaza pe alti?
4.Ar trebuie facuta si o categorie "Internet" ca toti pun intrebari pentru jocuri si internet in categorie de dragoste si etc...
5.Nu prea am vazut asa oameni pe site, dar ce rost are? E site de intrebari, nu de postat bancuri, video-uri si etchappy

Nu, nu ceri prea mult. Dar e greu cand ai miiii de utilizatori si na...sa se schimbe imd site-ul...

Cu placerehappy

| 541730 a răspuns:

Nu ceri chiar deloc prea mult, sunt total de acord cu tine la toate ce le-ai scris.Foarte bine ca mai sunt oameni care chiar folosesc TPU doar pentru ajutor nu pentru a fi ''fraieri''.