| RobyStefan a întrebat:

La ce categorie de intrebari (TPU) sa pun intrebarile legate de limba straina?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă e potrivită, o poţi posta la "Educaţie şi Cultură Generală".

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde de ceea ce doreşti să întrebi...
Dacă are legătură cu educaţia/şcoala/cultura generală, atunci o postezi la "Educatie si Cultura Generala" happy

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai cel putin 3 categorii unde poti posta, in functie de ce anume vrei.O seara buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Educatie si Cultura Generala cred ca ar fi sectiunea potrivita happy
Bafta!winking

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

La adolescenti saula educatie si cultura generala!