| kuzican a întrebat:

Am si eu nevoie de cele 100 de variante pentru bac de la fizica happy Am cautat pe edu dar nu gasesc nimicbig grin va rog ajutati-mahappy

Răspuns Câştigător
| kally a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti inca cele 100 de variante de descarcat de pe net pana acum a aparut doar cartea http://www.5carti.ro/......10--i22649 si niste modele de subiecte, dar o sa gasesti variantele din anii precedenti si sunt la fel pentru ca programa nu s-a schimbat mult. eu m-am apucat deja de pregarirea pentru bac iar profa mea mi-a dat variantele din 2009...sunt la fel, difera enunturile dar programa e aceeasi.:)

3 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Nu stiu, insa am auzit ca este super greu la fizica la bac ...foarte greu...

| qwerty a răspuns:

Anul asta nu vor mai aparea cele 100 de variante pentru nicio materie de bacalaureat.

| g_7133 a răspuns:

Eu am inteles ca nu mai apar cele 100 de variantehappy. sunt pe edu.ro modele de subiecte pentru toate probele.