| Blossomis a întrebat:

Am si eu nevoie de un vot: CINE MA ajuta primestee funda si vot.
http://concurs.petlend.ro/concurent-Sandu%20Alexandra.ht ml

Răspuns Câştigător
| Anto23 a răspuns:

Eu am votat

10 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

ti-am dat vot! happy

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes Pupici!

| heartslow a răspuns:

Poftim,ti-am dat eu unu, funda?big grin

caramela
| caramela a răspuns:

Gata bre te votasiwinking app dar ce castigi?:d papa si o zi bunawave

| Bojthe a răspuns:

Gata dragahappy
Funda?
pa pa

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Ti-am dat! Sper sa castigi.happy

| crazycolor a răspuns:

Ti-am dathappyfunda?

| Dizz a răspuns:

Votul tau a fost receptionat!

Voturile sunt verificate automat si se inregistreaza doar voturile valide (un vot unic de pe un ip pe zi, de la acelasi ip poti vota abia in ziua urmatoare)!

Dovada yawn.

| notmyname012 a răspuns:

Am votat, fundqa?:O3

| xXxXxXxXxXxXxXx a răspuns:

Votul tau a fost receptionat!

Voturile sunt verificate automat si se inregistreaza doar voturile valide (un vot unic de pe un ip pe zi, de la acelasi ip poti vota abia in ziua urmatoare)!

Concurentii care fac spam sau folosesc proxy sau ip dinamic pentru voturi multiple identice VOR FI DESCALIFICATI!

Contestatiile se primesc din rubrica contact
funda.happy

| Andreea_4803 a răspuns:

Ti'am dat :d:*