| Pandaaa a întrebat:

Am 17 ani, sunt baiat, si stiu ca poate parea jenant, am citit multe topicuri pe diverse forumuri despre epilarea inghinala la baieti. Am o intrebare adresata tot baietilor? Cu ce scapati de parul nedorit?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu lama, simplu si eficient, e ca si cum te-ai barbierii laughing atentie cum te tailaughing

2 răspunsuri:
| Pandaaa explică:

Altii mi-au propus sa ma pensez. ca cica e permanent si scap de grija asta 4ever. e bine? nu conteaza durerea.ma gandesc sa nu apara vreo iritatie ceva/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lollaughing) cum sa te pensezi, spui prostii shhh