| Andis a întrebat:

Am si eu o intrebare am avut o problema mai demult si tot ma apasa chestia astabig grin era o fata care am placuta nu pot sa zic ca m-am indragostit de ea...problema este ca atunci cand vorbream cu ea imi spunea ca ma place dar faza este ca la un moment dat zicea ca vrea sa se casatoreasca cu minelaughing))(visul ei cel mai marehappy ) puteti sa ma ajutati cu un sfat sa imi ziceti daca chiar a contat ce a zis? Fundita

Răspuns Câştigător
| BìbììliciOus a răspuns:

Bună măi Andis
sinceră să fiu, intrebarea ta mă cam amuză`straight face

Depinde de vârstă mult, ea poate să fi glumit sau să fi vorbit serios, iţi imaginezi că nu prea am cum sa iţi zic mare lucru pentru că nu o cunosc pe respectiva.
Eu inclin să cred că doar glumea, dacă nu aţi avut nicio relaţie nu ai cum sa iţi doreşti sa te căsătoresti cu cineva, totuşi, căsătoria nu reprezintă o joacă!
asta este părerea mea, poate tipa se referea să aveţi o relaţie serioasă care peste ceva timp putea duce la căsătoriethinking

sper ca te-am ajutat!:*

5 răspunsuri:
| Smileee_3231 a răspuns:

Heyhappy Pai depinde cum a zis`o.Multe se fac la 'misto' in ziua de azi si nu se tine cont de sentimente. Ia`o si tu mai serios pe fata si incearca sa vezi ce vrea de fapt. Si din moment ce a zis ce a zis poate ca totusi te simpatizeazahappyDoar nu ar vorbi asa cu oricine(nici macar la misto, cred eu). Oricum Succes! :*

| Alex_1540 a răspuns:

Da ca miai spune ce varsta ai tias putea raspunde depinde daca inca nu esti major chestiile astea is trecatoare dar daca esti major si poate simti ceva pentru ea incearca sa dezvolti relatia

| andreea12_5010 a răspuns:

Pai...eu ca fata iti zic ca...multe fete cand plac un baiat isi fac multe planuri laughing depinde si de varsta naa' :p dar mai cunosk si cazuri in care s-au cunoscut in adolescenta si dupa s-au casatoritrolling on the floorlove struck

| dAnA_7476 a răspuns:

Bine o fata are nevoie de siguranta intr-o relatie
siguranta intr-o relatie o asigure casatoria
simplu...

| Andis explică:

Multumesc pentru raspunsuri si in legatura ca varsta mea aveam 12 anibig grin