| iankacobzaandreiescu a întrebat:

Am si eu o intrebare ce inseamna funda la voi?big grin

Răspuns Câştigător
| supradozadenebunie5 a răspuns:

Pai canad postezi tu o intrebare o sa primesti niste raspunsuri de la diversi utilizatori iar tu alegi raspunsul cel care crezi tu ca e cel mai bun si in dreapta lui ai acolo o funda. daca la asta te referi

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Faptul că răspunsul meu a fost cel mai bun.

| FearOfTheDark a răspuns:

Raspunsul considerat cel mai bun(chair daca uneori nu e asa).
Si pentru mine ca om nu are nicio insemnatate.

| XBrunetteX a răspuns:

Funda inseamna ca am un raspuns castigator si am deja 30 pana acum laughing

Deci... Funda? laughing
P.S.: Glumesc, dar nu ma supar daca imi dai.

| JustMe34 a răspuns:

Pentru mine inseamna o chestie de mandrie.Adica wow...din atatea raspunsuri cineva mi-a dat tocmai mie funda.Ma face sa ma simt mandra si realizez ca pot da sfaturi unor persoane necunoscute.winking

Răspuns utilizator avertizat
| john0523 a răspuns:

Dai funda unui raspuns pe care il consiferi corect.