| Yonik1998 a întrebat:

sunt noua pe aici si am o intrebare ce inseamna "funda"?

10 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Recompensa dată răspunsului cel mai folositor. E în dreapta fiecărui răspuns postat la o întrebare de'a ta şi are o nunaţă mai palidă. Dai click pe ea şi astfel o oferi cui doreşti.
Succes!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! funda se ofera celui care a raspuns cel mai corect intrebarii tale, si e un fel de" Multumesc" pentru efortul depus, datorita acestor fundite stranse poti ocupa un loc bun in rank-ul TPU.
O zi frumoasa sa ai!

| N0NameForY0u a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Funda = Cocarda oranj = Răspuns câştigător = 100 de puncte.
Este un fel de "Mulţumesc". În acest fel îi mulţumeşti celui, care te-a ajutat cel mai mult, răspunsul căruia a fost cel mai bun, din punctul tău de vedere.
Când te vei hotărî, ce răspuns este cel mai bun/folositor (în mod normal ai maxim 5 zile la dispoziţie), va trebui să dai clic pe "Declară răspuns câştigător" în dreapta răspunsului preferat, iar apoi să dai clic pe "OK". E simplu.

Citeşte şi Întrebările frecvente: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente! O să găseşti multe răspunsuri şi aici. Succes.

| denisia09 a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Funda = Cocarda oranj = Răspuns câştigător = 100 de puncte.
Este un fel de "Mulţumesc". În acest fel îi mulţumeşti celui, care te-a ajutat cel mai mult, răspunsul căruia a fost cel mai bun, din punctul tău de vedere.
Când te vei hotărî, ce răspuns este cel mai bun/folositor (în mod normal ai maxim 5 zile la dispoziţie), va trebui să dai clic pe "Declară răspuns câştigător" în dreapta răspunsului preferat, iar apoi să dai clic pe "OK". E simplu.

Citeşte şi Întrebările frecvente: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente! O să găseşti multe răspunsuri şi aici. Succes.