| ungureanuvalentin a întrebat:

Am si eu o intrebare daca stie cineva vreau raspuns cate mai repede.Eu am facut o prezentare in Microsoft Power Point 2007 si le-am dat la cineva sa vada cum a iesit da ei au zis ca nu poate sa o daschida.Sa fie din cauza ca eu am facut prezentarea office 2007 si ei au office 2003 se de asta nu poate sa o deschida sau care e problema? Astept raspuns cat mai repede.

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Daca ei ao Office 2003 nu pot vedea prezentarea ta, realizata in Office 2007. Sunt programe diferite. Dar pentru a-l putea vedea, salveaza-l cu Save As ca format 2003 si apoi trimite-l prietenilor. Succes!

1 răspuns:
| PinkTerror a răspuns:

Da daca au 2003 nu vor vedea bine fisierul.

cand salvezi fisierul il salvezi cu save as: apoi ca format 2003... si il trimiti asa.

sper ca o sa iti mearga...