| Abstract112 a întrebat:

Buna daca am facut o prezentare in power point varianta microsoft office 2007 si pe calculatorul pe care vreau eu sa prezint power`ul este microsoft office 2003 ce pot sa fac? cum sa trec din 2007 in 2003 rapid? pls help

3 răspunsuri:
| Nevermindd a răspuns:

Click sus în colţ -->save as -->"PowerPoint 97-2003 Presentation".

| boghy95 a răspuns:

Cand pui folderul pe acel calculator in loc sa dai dublu clic pe el dai clic dreapta si dai open with si cauti Microsoft ofice 2003. Dai open si s-a rezolvat problema:d

| bianca051297 a răspuns:

Nu poti! sorry