| คиค a întrebat:

Am si eu o intrebare: de ceva timp, pe langa colturile gurii, am niste pete, care dau impresia ca as fi murdara, dar ma spal foarte des si insist cu spalatul in acel loc. Stie cineva cum as putea scapa de acele pete inestetice, sau de la ce provin?

2 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la un dermatolog el/ea va stii ce trebuie sa faci ce este pentru a scapa de acele pete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
O carență de vitamine sau distrugerea florei microbiene, interesând și Ph-ul pielii.
Un consult la medicul de familie, analize de sânge, diagnostic diferențial dat de medicul dermatolog și instituirea unui tratament corespunzător.
Pa, pa.