| BattleFieldByWindows a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu metin2 ro. am fost in valea aia unde se gasesc orci si am intrat in castelul ala sau ce o fi din mijlocul hartii si cand am intrat mi s-a inchis metinul si nu stiu de ce am incercat sa il deschid dar nu a mers am mai incercat o data si la fel.
imi puteti spune ce sa fac?
va rog ca am un lvl mare. bine nu foarte mare. am lvl31
mersi mult

Răspuns Câştigător
| Raptor a răspuns:

Daca joci ro sau metin care apartine de GF in nici un caz nu s-a intamplat pentru ca ai intrat acolo. Daca joci privat o fi vreun bug, dar daca e ro nu are cum. Spune ce scrie cand incerci sa il deschizi. Ar putea fi mult mai multe

5 răspunsuri:
| Raptor a răspuns:

Ahh, o fi vreo eroare, un bug de la joc. Trimite un tiket la http://support.metin2.ro/index.php?page=support&m=1&action=submit si spune-le ce s-a intamplat.

| BattleFieldByWindows explică:

Pai
imi scriu parola si numele ce utilizator si dau clic pe sura si mise inchide jocul
am incercat si pe un alt calculator si la fel

| BattleFieldByWindows explică:

Sc ca am scris ce in loc de de

| BattleFieldByWindows explică:

A si nu scrie nimic

| BattleFieldByWindows explică:

Ok mersi
dar mi-a iesit azi
mersi mult