| BattleFieldByWindows a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu metin2 ro. am fost in valea aia unde se gasesc orci si am intrat in castelul ala sau ce o fi din mijlocul hartii si cand am intrat mi s-a inchis metinul si nu stiu de ce am incercat sa il deschid dar nu a mers am mai incercat o data si la fel.

imi puteti spune ce sa fac?

va rog ca am un lvl mare. bine nu foarte mare. am lvl31

mersi mult

4 răspunsuri:
| BattleFieldByWindows explică:

Ms mult
dar mi-a mers azi
de 4 zile nu mai merge
totusi mersi

| silviusilviu95 a răspuns:

Ia un ciocan si dai in pc pna scre off! si dupa mai dai vreo 4 piciore si dul la reparatwinking

| Danutza_7108 a răspuns:

Poi ori il instalezi din nou metinul...ori e de vina calculatorul.nu stiu poate ca merita sa il instalezi din nou Funda?!big grin

| Danutza_7108 a răspuns:

Instaleaza metin-ul din nou sau poate e de vina calculatorul...app acela se numeste Templuhappy