| Andytzza a întrebat:

Am si eu o intrebare: M-am logat pe blogger si mi-am făcut un blog. Apoi am schimbat numele blogului. Şi acum i l-am dat unei prietene sa îl citească si îi dă: oops! google chrome could not find... Dc nu merge? crying Vă rog ajutaţi-mă! Funda+Vothappy

2 răspunsuri:
| valutzza a răspuns:

Pai este posibil sa ii fi dat tu link gresit...happy

| Madalina7944 a răspuns:

Daca ai dat linkul corect, atunci trebuie sa-i mearga. Eventual uita-te la setari -> autorizatii si sa fie bifat Cine poate vedea acest blog? ORICINE. Daca vrei tutoriale despre platforma blogger, te poti uita aici: www.blog-help.net