| Allinn a întrebat:

Parintii mei au spus ca vor veni la scoala si vor sa vada ce note mai am...Si am un 2 la matematica din cauza unui coleg si nu as vrea sa afle parintii ce pot sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| Mozurov a răspuns:

Fi barbat, asta poti sa faci.Le explici exact ce s-a intamplat si totul va fi ok.

| Allinn explică (pentru Mozurov):

Ok...mersi mult! o sa incercwinking o sa tin cont de sfatul tau.

2 răspunsuri:
| roxy1direction4ever a răspuns:

Intreaba-i care a fost cea mai mica nota a lor sau spune-le,, toate au in inceput'' sau,, nimeni nu-i perfect'' sau,, ia aratati-mi si mie carnetele voastre de la gimnaziu.''
(eu cand iau note mici asa fac si sa stii ca merge)