| Razviiiiiiiiii a întrebat:

poate prosteaca pentru ca nu stiu pana acum dar. Daca imi iau iPod touch ce imi trebuie ca sa navighez pe internet? Wi-Fi cu ce ajuta? Trebuie sa stau cu ceva cu internet pe langa mine? Si inca una... o sa am tot timpul internet pe el? Deci sa nu credeti ca nu stiu sa umblu pe asa ceva dar chiar nu inteleg de unde pot avea internet pe el.

1 răspuns:
| emisefd a răspuns:

Prin uaierles cred oricum sa stii ca nimeni nu tia mai raspuns la intrebarea asta eu nu stiu cred ca prin uaerles.