| LoveForShania a întrebat:

Am si eu o intrebare,va rog incercati sa'mi raspundeti x_X Eu sunt slaba,inalta,dar tot am celulita pe picioare.Adica am carnea de pe picioare ff moale.Ma rog,vreau sa merg la aerobic,sau la sala ceva.Dar nu vreau sa slabesc deloc! Vreau doar sa`mi intaresc musculatura,nu sa slabesc! Ce ar ajuta , aerobicul , bicicleta ? Fara sa slabesc,doar sa`mi intaresc musculatura picioarelor!

Si pe langa asta,eu daca ma ingras,se observa doar pe burta.Dar fundul ramane mereu mic x(

Ce pot face ?
Daca as manca,iar apoi as face doar abdomene, s-ar depune pe fund ?
Funda

1 răspuns:
| CristianCRS a răspuns:

Daca tot vrei sa mergi la sala,nu te costa nimic sa mergi acolo si sa vorbesti cu un instructor caruia ii spui exact ce vrei si care e problema.El o sa iti spuna exact ce si cum se face,sau daca se poate face ceva happyExista exercitii care lucreaza grupe de muschi individual,banuiesc ca ar trebui sa lucrezi picioarele atat + ca ai putea combina exercitiile si pentru muschii fesieri. Dar eu nu sunt instructor, doar practic sport, un instructor ti-ar spune exact ceea ce ai tu nevoie happy