| nadia_9152 a întrebat:

Ce au toate fetele cu celulita?
Si eu am pe fund si putin pe picioare cred. si nu ma deranjeaza.
E chiar asa de neatragatoare?
Intrebarea mea este:
Daca fac sport si scap de celulita de pe fund, fundul nu va mai fi asa de bombat si asa de mare nu?
Faza e ca mie imi place cum arat nu sunt grasa si nici slaba dar nu vreau sa slabesc cred ca as arata rau daca as mai slabi.

4 răspunsuri:
| ShiFT_7270 a răspuns:

Nadia, faza e ca nu trebuie' sa te deranjeze pe tine, dar ne deranjeaza rau pe noi, baietii, sau cel mult pe unii big grin celulita nu are nici o legatura cu fundul bombat sau etc, daca ai celulita se vad pe fund in unele locuri gaurele mici, sau "gropshoare". Fa sport fara nici o problema!

| TeuuuTzzaTtTa a răspuns:

Daca-ti place cum arati asculta-ti inima.E cea mai buna alegere, daca esti prea slaba, nu vei arata inima.Credema ...varmea intreaba cum sa se ingrase!

| Eraser a răspuns:

Stai linistitita,celulita e o boala nu se vindeca prin sport iar fundul bombat nu are legatura cu celulita ci cu masa musculara, daca faci miscare muschii stau fermi si sus daca o lasi mai moale cu miscarea si muschii se vor lasa in jos si n-o sa mai ai poponetul ridicat, sper ca ai inteles si nu o sa mai fii stresata:*

| andrei_9471 a răspuns:

Get your own Chat Box! Go Large!