| Miki_8881 a întrebat:

Am si eu o mare problema.de putin timp pe facebook am niste probleme.Nu stiu de ce dar de pe profilul meu se trimit automat niste link-uri cu fotografii interesante sau clipuri. Stiti ce as putea face sa scap de ele? PS nu mai intra altcineva pe profilul meu

Răspuns Câştigător
| AnneBre a răspuns:

Păţesc şi eu asta de ceva timp. Din câte ştiu eu e din cauza faptului că facebook e plin de viruşi.

1 răspuns:
| giulia890 a răspuns:

E o aplicatie instalata de tine.Intri pe facebook la aplicatii, si o dezinstalezi