| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare: de ce va place sa va imbatati(daca e cazul)?

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Din cauza ca in momentul acela nu mai sti nimic. Ti se pare totul roz, si ai tupeu, si iti merge gura mai mulTlaughing. Dar eu nu prea sunt genul sa beauhappy

3 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Eu nu beau. happy

| Nirvana a răspuns:

Eu ma simt implinita cand beau. Sunt atat de euforica, relaxata. Alcoolul ma face sa ma simt bine. Beau ca-mi place.

| Andr3yCzz a răspuns:

Cand bei esti foarte relaxat, ai dormi pe unde apuci, uiti de toate si nu stii absolut nimic despre tine laughing