| baygon a întrebat:

Am si eu o problema! Am foarte multe puncte negre pe spate(zona umerilor) si la atingere se simte pielea foarte aspra.
Ce as putea face ca sa scap de asta? dau funda daca are efect happy

6 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca bine ar fi sa le scoti la un cabinet cosmetic; in urma tratamentului porii se vor inchide.Nu costa extrem de mult, in jur de 100 de lei( depinde din ce oras esti, de zona unde se afla cabinetul, etc). Numai bine.

| baygon explică (pentru Mihaela1964):

Pai sunt foarte multe si nu'mi imaginez cum o sa le scoata.laughing

| Mihaela1964 a răspuns (pentru baygon):

Asta e meseria ei; nu e dureros, o sa vezi, e chiar placut sa mergi la cosmetica. Daca crezi ca e cazul mergi cu mama ta.

| 8mariastar a răspuns:

Poti folosi o crema numita Bioten

| EmyEmyy a răspuns:

Foloseste crema clean&clear
http://i.clubafaceri.ro/......95_big.png

| cristinaandreea1919 a răspuns:

Poti incerca sa ti dai cu : miere; drojdie; galbenus de ou crud (chiar in dimineata asta mi a spus o vecina de galbenusul de ou, inca n am incercat, dar eu am altceva, brobonite, cred ca de la caldura sau stres)