| daii a întrebat:

Am si eu o problema. Am primit o camera web http://www.marketonline.ro/webcams/webcam-a4tech-pk-635k , dar cand o pornesc se vede intunecat si cu purici. Si nu se vede aproape deloc.:(Va rog, daca stiti cumva cum sa rezolv problema...help.

daii;)

Răspuns Câştigător
| Pancake a răspuns:

Incearca sa ai lumina aprinsa in camera, nu de alta. dar si la mine e la fel doar ca noaptea.
Reinstaleaza driver-ul(il gasesti pe CD).
Du-te pe mess si umbla la properties -> webcam -> camera settings.

vezi ce si cum. :*

2 răspunsuri:
| daii explică:

E posibil sa se vada asa din cauza windows-ului? straight facethinking

| Edy1995 a răspuns:

Incearca sa o reinstalezi sau daca nu ai instalato, instaleazo ca e nevoie daca nici asa nu merge umbla pe la rezolutie, la setari sau poate e stricata.Bafta!