| stefangeles a întrebat:

Am probleme a4tech PK-336 WEBCAM... am instalat driverl dar camera se vede in ceata rau de tot... nu am mai folosit-o de un an aproape si nu am nici optiuni in meniu sa vad poate e dereglata de acolo ceva sugestii?

Răspuns Câştigător
| sudsuinededouaori a răspuns:

Verifica in primul rand daca camera are setata lentila correct, din cauza asta se vede in ceata. Vezi ca are in fata obiectivului o chestie care se invarte si seteaza claritatea in functie de apropiere/departare. Multa bafta

2 răspunsuri:
| stefangeles explică:

Multzam fain nosu asta era happy ti-am lasat si FUNDA laughing)

| marya17 a răspuns:

Buna am un web cam atech si cand dau web nu mere se vd verde dar an rest cand ii dau drumu pe deskop mere ma poate sjuta cineva?