| Chiva_Cosmin_1995 a întrebat:

Am si eu o problema. Am un Huawei Sonic si cand ma suna cineva nici eu nu il aud si nici el. Si cand deschid vreo melodie nu mi se aude. Nu stiu ce are. Si pot sa vorbesc doar pe difuzor altfel nu. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Sara_Kallab_1982 a răspuns:

Cel mai probabil ii s-a umplut "auzitorul" sa zic asa cu apa, ai putea sa incerci sa il bagi in orez, nu stiu daca o sa mearga dar ai putea sa incerci si normal ca ar trebui sa il ti cel putin vreo 3-4 ore in orez