| Andreea6272 a întrebat:

Am o problema cu telefonul, de exemplu atunci când sunt pe un apel pe messenger fara sa am deschis difuzor persoana cu care vorbesc mă aude dar atunci când eu am difuzor-ul deschis vorbesc dar nu mă poate auzi...Ma puteți ajuta, adică nu cred că e cazul de a mă duce cu el la reparat...Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| TuDoRk2803 a răspuns:

Poate este o problemă de la software. Sa da-i un hard reset si după să vezi dacă merge. Sa fi sigură că datele sunt puse pe un telefin de backup ca sa nu le pierzi.