| capytenpo a întrebat:

Am si eu o problema. Cand incerc sa ma loghez pe yahoo imi cere raspunsul la intrebarea de siguranta care am pus-o cand am facut contul. Mentionez ca nu imi pot folosii mailul alternativ deoarece am pus unul la panarama care nu exista. Cum imi pot recupera contul de yahoo? dau funda big grin

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Asta se intampla daca iei lucrurile asa la misto! Cel mai important lucru in mediu online l-ai pus la panarama! Nu se mai recupereaza!