| XxMaRiuSsxX a întrebat:

Am o problema si eu.
Vreau sa ma loghez pe yahoo si trebuie sa spun raspunsul la intrebarea pe care am ziso cand am facut contul, si nu o mai stiu conul a fost facut in 2010 si toate conturile de facebook si celellalte sunt facute pe contul acesta.
Va rog ajutati-ma
FUNDA!

2 răspunsuri:
| zaratu a răspuns:

Cred ca ai pierdut conu, daca reusesti vorbeste cu hacker si se rzolva si dupa o schimvi si o notezi pe ceva

| Plesa_Alexandru_1998 a răspuns:

Asa e si la betie cand schimbi parolele de teama hackerilor iar apoi cand te 'trezesti' nu iti mai aduci aminte nimic (ii creditez pe baietii de la cenzurat!)
nu stiu ce e de facut in situatia asta, cred ca s-a pierdut contul. sad