| babyangel a întrebat:

Am si eu o problema.cand intru la hi5 mi se blocheaza si apare:
"A script in this movie is causing Adobe Flash Player 10 to run slowly. If it continues to run, your computer may become unresponsive. Do you want to abort the script?

yes or no"

ce sa fac ca sa nu mai apara chestia aia?

31 răspunsuri:
| shimano a răspuns:

Si mie imi apare dar sa va zic de ce...
Nu e de la Adobe Flash Player! am ultima versiune! el ruleaza la capacitati maxime!
Daca intrati pe hi5...veti vedea o gramada de Plug-inuri adica.>Reclame...Maimutoiu ala care va arata starea.videoclipuri.etc.filmulezte.

Eh si asta face sa depaseasca actiunile lui Flash Player ca practic...cu flash player merg toate astea!

daca doriti sa nu mai se blocheze va duceti sus la UNELTE>Suplimente>PLUGIN-uri...si jos de tot aveti Adobe Flash Playe rsi dati dezactiveazza...si nu se mai blocheaza!

mersi anticipat.Shimano! http://gabi-tza.hi5.com