| Julienne a întrebat:

De cateva zile cand intru pe hi5 imi apare ceva de genul

_A script in this movie is causing Adobe Flash Player 10 to run slowly. If it continues to run, your computer may become unresponsive. Do you want to abort the script? _
Dupa care continua sa reapara. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Ciprian Ionut a răspuns:

1. Internet explorer : click pe tools --> manage addons --> click pe toolbars & extensions --> click pe shockware flash objects --> click pe disable
2 in firefox : click pe tools --> options --> aplications --> shockwave flash --> alege always ask
3 opera : tools --> advanced --> content --> debifeaza enable plug-ins --> ok

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Toti patim la fel. E de la site-ul lor.

| miauu a răspuns:

Si la mine apare. e de la eiwinking

| Andreea_8014 a răspuns:

Si mie imi apare chestia asta! M

| bittersweet a răspuns:

Mi'a aparut si mie zilele astea. dar astazi nu. deci au remediat problema.