| PinkyAlinusha a întrebat:

Am o problema la calculator. Imi apare acest mesaj A script in this movie is causing Adobe Flash Player 10 to run slowly. If it continues to run, your computer may become unresponsive.Do you want to abort the script? Ce pot face sa numai apara?

Răspuns Câştigător
| vampirika a răspuns:

Cand intri pe hi5 ti se intampla asaoh go on.Si mie imi aparea, dispare chestia aia dupa ceva timp si dupa ce te enervezi putin pe el de hi5laughing.

9 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Iti apare cand intri pe hi5?laughing ca asa patesc si eu de ceva timp.

| morenaRox a răspuns:

Si mie imi apare sad. credeam ca doar mie...am incercat sa dezinstalez Adobe Flash Player 10 si sa-l iau pe 9 dar nici asa nu merge ca imi arata aceeasi problema doar difera cifra sad, nu stiu ce sa-i mai fac nici eu crying

| morenaRox a răspuns:

Mie nu imi mai apare...cred ca s-a rezolvatwinking

| ßiαηċα a răspuns:

Si mie imi apare cand intru pe hi5... oare cum pot scapa de el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e o problema de la calculatorul tau, e ceva de la ei cred ca in special la hi5 ca se blocheaza situl prin intrebarea aia.banuiesc ca se va rezolva in curand big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti apare o casuta si ai doua casete cu yes si cu no at apasa yes dar va disparea numai pentru un timp si va aparea iar(si eu patesc acelasi lucru ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi apare la fel in special cand intru pe hi5, cum se poate rezolva problema asta?

| PinkyAlinusha explică:

Da la hi5 big grin

| aigre a răspuns:

Nu e o problema a calculatorului, asta tine de browserul de net pe care il folosesti si de site-urile pe care intri. De obicei apare pe site-uri cu mult flash si pe site-uri gen hi5