| Aleeka a întrebat:

Cand umblu pe internet imi apare o caseta cu acest text: "A script in this movie is causing Adobe Flash Player 10 to run slowly. If It continues to run, your computer may become unresponsive. Do you want to abort the script?" ce pot sa fac sa nu'mi mai apara? Pls! Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Pinkyx a răspuns:

Si mie.
cand intru pe hi5.
Dar este ceva de la hi5 thinking

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Si eu patesc la hi5 asa.

| LORY a răspuns:

Nu esti singura. Si mie, si unei colege ne apare la fel, dar numai pe Hi5. x(

| JoJo a răspuns:

Dap, si mie tot la hi5hee hee nu esti singura, aiureathinking

| DeMentaa a răspuns:

Eu care credeam ca, calculatorul are virusi si ma gandeam sa nu mai folosesc hi5
nu te ingrijora e pe moment probleme tehnice o sa se rezolve, asa e si la TPU

| Ramina a răspuns:

Mie mi se intampla asta pe hi5. carek este o problema de la ei. dar daca iti apare pe orice pg de internet.carek ai vreo problema cu netu. happy sau poate vroiai sa spui cand "umbli" pe hi5 in loc de "cand umblu pe internet" tongue

| dafa a răspuns:

Intrii pe Google, downloadezi "AdBlock Plus", instalezi si apoi o sa mearga. La mine merge bine de cand am instalat. E un add-ons care sa blocheze reclamele de pe siteuri. Succes!

| dafa a răspuns:

Am uitat sa zic ca trebuie sa ai Firefox.

| Tabii. a răspuns:

Si mie
La hi5.

| B3bytzaa a răspuns:

Si mie imi apare numai la hi5sad. De azi dimineata.

| Aleeka explică:

Si mie tot la hi5 imi apare. Scz da n'am intrat azi decat pe hi5 si nu stiam daca apare decat pe hi5 si pe alte site'uri.

| georggyy a răspuns:

Deci nu sunt singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la ei problema daca tot vrei sa intri pe hi5 dezinstalezi flash playerul si merge numai ca stii ca daca dezinstalezi nu mai vezi unele chestii dupa aia! pana se rezolva problema poti sa faci asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu patesc asta:-J.ma pricep la software, da nu am reusit sa rezolv asta.imi apare doar la hi5, nu stiu, poate trece...:*:*dar sunt sigur ca de la mine nu e, e de la eiphbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi apare dar doar cand intru pe hi5. Dau click YES si imi dispare. Dar daca ies de pe hi5 si intru din nou, iar imi apare. Probabil o fi vreo problema cu hi5-ul. Nu stiu...straight face

| cristina4love a răspuns:

SI mie tot pe hi5. E chiar stresant.

| Gangsta girl` ;x a răspuns:

Si eu patesc la felstraight face[deja ma cam dispera]

| justmee a răspuns:

Si mie.
Doar la hi5
Cred ca este o problema de la ei.

| manudanutz a răspuns:

Si mie tot la hi5...ma exaspereaza deja./rolling eyes