| Denysuk_3788 a întrebat:

De ce cand intru pe net stau cateva minute si daca ma joc ceva in timp ce se incarca imi apare,, A script in this movie is causing Adobe Flash Player to run slowly. If it continues to run, your computer may become unresponsive. Do you want to abort the script?" si trebuie sa raspund cu da sau nu dar orice as apasa in 5 secunde imi apare iar! si nu imi apare doar la jocuri, imi apare si la filme si la orice dar numai pe internet! Voi aveti problema asta? Cum o pot rezolva?

11 răspunsuri:
| MoreTime a răspuns:

Probabil ai instalata o versiune foarte veche (care lucreza intens la niste simple jocuri si care nu are update-urile facute la scripturile noi) trebuie sa intalezi o versiune Adobe Flash Player mai noua: http://www.adobe.com/support/flashplayer/downloads.html
Incearca versiunea 9 sau 10! Mult succes

| Denysuk_3788 explică:

Pai eu am avut si inca am ultima versiune dar am zis ca poate nu e buna si am incercat si versiunea 9 si tot asa face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia cea mai noua versiune de flash playerwinking. daca zici ca nu poti, trimite-mi un mesaj cu id tau si ti-o dau eu ca aseara am luat-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti instalezi adobel flash player daca vrei sa mearga si eu am avut problema ast. Daca mai vrei sa mai vorbim sunt pe mess pau_rokarytza. Ceao!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa patesc si eu sad si in mozila si in opera.am incercat mai multe versiuni de flash pl. si de mozila.tot asa spune, am formatat si windowsul dar in zadar crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu patesc la fel...si am dezinstalat si reinstalat de 10 mii de ori si ala nou si tot asa zice/? stie cineva ce este?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi apare si am incercat asa cum ati spus voi si tot imi pare

| dan11 a răspuns:

S-ar putea sa ai o versiune mai veche adobe sau ai o eroare.reinstaleaza-l si eventual cauta ultima versiune pe net.

| aleph a răspuns:

Acest mesaj imi apare si mie, am browser chrome si ultime versiune de Adobe 10. inainte cand aveam o versiune mai veche nu imi aparea acest mesaj, se pare exista un update la 10 care nu convine windows...nu stiu ce se poate face, mai caut.

| dianadia12 a răspuns:

Pai trebuie sa il istalezi ca sa iti mearga jocurile.Si nu l-ai istalat bine daca nu iti merge

| madalina_4272 a răspuns:

Uite iti spun eu raspunsul. Pentru ca nu ai acel program (ADOBE FLASH PLAYER) asa mi s-a intamplat si mie.