| Catalion a întrebat:

Ce jocuri 3D stiti care sa mearga binisor la o placa video ati radeon x1250, memorie totala de 256 MB? Mentionez ca in afara de placa video, restul componentelor sunt destul de bune. Adica ram de 1.75 GB, procesor de 2.09 GHz si alte chestii de genul asta.

2 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

Incearca FIFA happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am si eu ram-ul si imi merg multe jocuri cum ar fi: Fifa 2010, NFS carbon, undercover, pro street, hot pursuit si call of duty modern warfare 2...astea am si eu