| sonicunleashed a întrebat:

Am o mare problema cu driverele de la Nvidia : De fiecare data cand instalez un driver video dupa restart nu imi intra in windows ori dupa ce intra imediat se blocheaza si trebuie sa intru in Safe Mode sa il dezinstalez. Am incercat foarte multe versiuni de drivere atat ultimele versiuni cat si versiuni mai vechi dar niciunul nu merge.Am o placa video GeForce 6200, Win XP.Care este problema, driverele, placa video? Ce as putea sa fac sa mearga? Multumesc! Funda

Răspuns Câştigător
| PrOx a răspuns:

Pai din moment ce ai incercat atatea drviere nu are cum sa nu fie bun macar unul dintre ele asa ca mai bine iti cumperi o placa video noua si in pachet va fi driverul special pentru ea... daca nu probabil ca e ori de la windows(reinstaleazal) ori de la unitate!

1 răspuns:
| JuStKid a răspuns:

Salut! e problema de la drivere. daca nu le ai pe cele originale. eu zic mai bine da-mi add pe mess YM: alex_vip_x si iti dau eu un prog careti cauta singur driverele necesare! daca esti interesat sa te ajt ma cauti! bfta e de la drivere mi se intampla si mie cand instalez la altii.