| DianaAndreea90 a întrebat:

Am si eu o problema cu hi5`ul... am dat anulare cont... si nu ma lasa sa reactivez imi zice "Nu ai dreptul să accesezi această pagină." ce pot face

fundita mare :*

2 răspunsuri:
| pushtius1 a răspuns:

Vezi sa nu fie parola sau adresa de e-mail gresita, orice cont atat pe hi5 si fb poate fi recuperat. pentru ca astia nu sunt asa prosti sa nu va pastreze informatiile pe care le dati fara sa stati pe ganduri

| AlleshiaBy a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar din moment ce l'ai anulat nu mai ai ce face.n'ai cum sa reactivezi pur si simplu gata! Contu tau e dus fa-ti altulaughing