| CяﻵsŁﻵηε a întrebat:

Am si eu o problema cu pc'ul...am downloadat niste jocuri dupa site'ul www.myplaycity.com, si cand vreau sa intru in el, nu ma lasa. apare o fereastra in care skrie: "Failed to initialize window.Please try running the game again. If that doesen't help, tru changing the screen resolution and color depth". ce pot face?:(
dau fundita kui imi spune cum sa rezolv. vreau niste pasi:(

1 răspuns:
| Anarchist a răspuns:

Pai ai putea face ce zice. Schimba rezolutia ecranului si ce mai zice acolo. SI presupun ca pe astea le rezolvi dand click dreapta pe desktop si apoi pe settings...