| sMotionless a întrebat:

Am si eu o problema, de vreo 3 luni nu mi-a mai venit ciclul are ceva de a face cum ca sunt mai plinuta? Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| andreeabeb a răspuns:

Nu are nici o legatura cu asta! Ti-ai inceput viata sexuala? Daca da, ar trebui sa-ti faci griji. Daca nu mergi la un ginecolog, sa nu ai ceva mai grav. I s-a intamplat si unei prietene de-ale mele, insa dupa 2 luni i-a venit in mod normal.Mai asteapta ceva, daca nu sfatul meu este sa mergi la un doctor. Te pup

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema se numeste "amenoree" si e perfect normala, am avut si eu. Fa mai mult sport si eventual intreaba la plafar de niste ceaiuri care favorizeaza "scurgerile". Ai grija fiindca poti intra intr'o menopauza sau ceva de genul asta...documenteaza'te pe site'uri de sexologiehappy